Tuesday, November 16, 2010

Ne stardoll vajze me shume starpoint por pa disa gjera

Kjo eshte nje vajze e cila ne stardoll
ka shume starpoint ka 12868
por eshte pa sy dhe kur ia hapa dollapin
e rrobave shigjeta i dilte qe ne fillim.
Shihni edhe te kepucet.
Kam rrethekuar me te kuqe gjerat qe jane me interesante
Suita e saj eshte e bukur ne dhomat e tjera
dhe rrobat mund ti kete lene edhe brenda tek
storange.Mirepo lini komentin tuaj mbi kete qe shihni...

4 comments:

  1. Me siguri ke pasur problem me pc sepse une e vizitova kete vjaze dhe i ka te gjihta ka rroba dhoma eshte e rregulluar ashtu sic duhet.

    ReplyDelete
  2. po edhe mua me doli e rregulluar

    ReplyDelete
  3. gjithashtu dhe une e shikova ishte shum e bukur por ndoshta ka qen duke e rregulluar dhe ka ber save suite dhe ti ateher e ke shikuar

    ReplyDelete